کارشناسی سیار خودرو for Dummies

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت خودرو پردازش هوشمند است.

ایران تست کار به عنوان مرجع ارائه دهنده کارشناسی فوق تخصصی خودروهای کارکرده و دست دوم فعالیت خود را آغاز کرد. ایران تست کار به کمک کارشناسان مجرب خود جهت کارشناسی رنگ، فنی، تست رانندگی انواع خودروهای صفر و کارکرده در خدمت عموم خریداران و فروشندگان خودروهای داخلی و خارجی است.

کارشناس خودرو اقای تست در کمترین زمان ممکن در هر مکانی که در تهران باشید حضور یافته و خودرو شما را مورد بررسی قرار می‌دهند.

کارشناسی ترمز یکی از قسمت های مهم هر خودرو است که باید حتما انجام شود.

مهم ترین و اساسی ترین بخش کارشناسی خودرو، کارشناسی رنگ و بدنه اتومبیل است. هر گونه رنگ شدگی بخش های مختلف بدنه آن در کارشناسی رنگ ماشین بررسی میشود و جز کارشناسی بدنه خودرو به حساب می آید و میزان تاثیرات آن را بر روی بخش های مختلف مشخص می کند.

کارشناسی قطعات بیرونی خودرو مثل گلگیر ها، درب های کناری، درب صندوق عقب و کاپوت؛

یکی از مهم ترین و همچنان ساده ترین راه برای تشخیص رنگ خودرو عکسبرداری از ان است.

خبر خوب اینکه نیاز نیست شما به دفتر آقای تست بیایید. کارشناسان آقای تست در محل دلخواه شما حضور خواهند داشت.

شما می‌توانید از کارشناسی رنگ خودرو سیار استاده استفاده کنید تا کارشناس مربوطه در مدت زمان کمی مانند ۳۰ الی ۴۵ دقیقه در محل حاضر شود و نسبت به کارشناسی رنگ اقدام کند. کارشناس تشخیص رنگ با تجربه‌ای که دارد این کار را انجام می‌دهد و در آخر کار برگه تایید و ضمانت را به خریدار اتومبیل ارائه می‌دهد. نکته حائز اهمیت در این کار انتخاب کارشناس تشخیص رنگ خودرو دوره دیده و حرفه‌ای و کاربلد است در غیر این صورت ایرادات و مشکلات اتومبیل تشخیص داده نمی‌شود و یا به درستی کارشناسی نمی‌شود.

کارشناسی خود رو در تهرانکارشناسی خود رو در کرجکارشناسی خود رو در مشهدکارشناسی خود رو در اصفهانکارشناسی خود رو در شیراز

کارشناسی خودرو در محل: امروزه یکی از موضوعاتی که در حوزه خودرو مورد استقبال قرار گرفته است و از جایگاه خوبی برخوردار است؛ کارشناسی بدنه ماشین است. در واقع کارشناسی رنگ اتومبیل را می توان یکی از موضوعات مهم و حیاتی دانست که از قضا جزء پر درامدترین مشاغل هم می باشد. خرید و فروش ماشین بین مردم رواج زیادی پیدا کرده است.

کرج کارشناس، کارشناسی سیار خودرو در کرج می باشد که با خیالی آسوده می توانید جهت بررسی سلامت خودرو به آن ها اعتماد کنید.

کارشناسی بدنه خودرو خود شامل سه بخش اصلی می باشد که عبارتند از: کارشناسی فنی موتور و گیربکس، تست سلامت آپشن ها، بررسی اصالت قطعات خودرو، تست رانندگی و ارائه برگه ??? ????? ????? گزارش نهایی.

هزینه کارشناسی رنگ ماشبن چقدر است (نرخ و قیمت کارشناسی رنگ خودرو)؟

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “کارشناسی سیار خودرو for Dummies”

Leave a Reply

Gravatar